E-sigaralarla ilgili düzenleme ve yaptırım eksikliği, ürünlerin çoğalması için kapıyı açtı. JUUL , gençlik e-sigara salgınındaki öncü rolü nedeniyle  geçen yıl bazı tatlı ve meyveli tatların satışını durdurduğu için daha yeni tek kullanımlık cihazlar popülaritesini artırdı .

Çevrimiçi arama eğilimleri, tek kullanımlık e-sigaraların popülerliğinin arttığını göstermektedir. Tobacco Control dergisindeki "Tek kullanımlık JUUL tipi e-sigara cihazlarının yükselişi" adlı bir Aralık makalesi, bir Google aramasının ilk sonuçlar sayfasında 31 tek kullanımlık ürün markasıyla sonuçlandığını ve cihazların "4,60 $ gibi düşük fiyatlara sahip olduğunu bildirdi. % 7'ye kadar nikotin (JUUL'dan daha yüksek bir konsantrasyon) ve 200 nefeslik reklam. "

Bu ürünler Juul, daha düşük anlamlı fiyatlandırılır ABD'de ayrı satılır JUUL kapsüllere sahip cihaz için 34,99 $ kadar maliyeti : makaleye göre “tek kullanımlık ürünler denemek ve bağımlısı haline küçükler ve her yaştan istemi kullanıcılarla popülaritesi dalgalanma olabilir giriş maliyeti nedeniyle başka türlü denememiş olabilecekleri zaman vaping yapmak. "

Puff Bar nasıl çalışır?

Puf çubuğu nedir?

Puff Bars, JUUL ile birçok benzerliği paylaşır, ancak bazı temel farklılıkları vardır.

Tıpkı JUUL gibi, bir Puff Bar da bir cebe sığacak kadar küçüktür, bir USB flash sürücüye benzer ve bir buhar oluşturmak için e-sıvı içeren bir kartuşu ısıtır.

Her bir kapsül cihazı önceden şarj edilmiş ve önceden doldurulmuştur. Buhar bittiğinde, yeniden doldurulamaz veya yeniden doldurulamaz - tek seferlik kullanımıyla JUUL'dan ayrı durur.

Puff Bar'da nikotin var mı?

Bir nefes çubuğunda ne kadar nikotin var?

Her Puff Bar, önceki nesil e-sigaralara kıyasla çok daha yüksek seviyelerde ve daha az tahrişle verimli nikotin dağıtımına izin veren bir formül nikotin tuzları kullanır Nikotin gücü, tıpkı JUUL gibi Puff Bar'larda% 5'e kadar çıkabilir.

Pek çok genç e-sigara kullanırken nikotin tüketiminin farkında değil. Aslında, Tütün Kontrolünde yayınlanan araştırma sonuçları, 15-24 yaşları arasındaki JUUL kullanıcılarının yaklaşık üçte ikisinin -% 63 - JUUL'un her zaman nikotin içerdiğinin farkında olmadığını gösteriyor. Sigara içen gençler sadece nikotin bağımlılığı riskini almakla kalmıyor - nikotine maruz kalmanın etkileri beyin gelişimine zarar veriyor, sinir hücresi işlevini değiştiriyor ve beyin kimyasını değiştiriyor olabilir.