MARLBORO IQOS ELEKTRONIK SIGARA 


Iqos tütünü yakılmadan 350 dereceye kadar buharlaştıran bir üründür. Marlboro iqos elektronik sigara ise bu ürünün en çok kullanılan tütünüdür. Bu üründe yakma işlemi bulunmadan normal bir sigaraya göre daha az zifir ve katran bulunur. Zira Marlboro’nun üreticisi olan Philip Morris International’ın üretmiş olduğu tütün tabanlı buharlaştırıcı marlboro iqos elektronik sigara dünya üzerinde ve ülkemizde satışa sunulmaktadır.

Bu ürünü internet üzerinden rahatlık ile satın almanız mümkündür. Ülkemiz genelinde resmi bir şekilde bu ürünün satışı gerçekleştirilmediğinden dolayı satın aldığınız siteye güvenmeden kesinlik ile alışveriş yapmamanız gerekiyor. Ayrıca iyi bir şekilde araştırdıktan sonra bu ürünün siparişini vermeniz gerekiyor. Zira bu tarz teknolojik ürünler kesinlik ile şakaya gelmez.

Bütün bu uyarılardan sonra fiyat bilgisi vermemiz de doğru olacaktır. Marlboro Iqos elektronik sigara ürününe sahip olmak istiyor iseniz bu ürünün 300 liradan 1000 liraya kadar çıktığını bilmeniz gerekiyor. Kendi bütçenize uygun olan ürünü satın alarak sizler de marlboro iqos elektronik sigara ürüne sahip olabilir ve bu keyifli içimden yararlanabilirsiniz. 

Cihaz içerisinde tüp biçiminde yer alan tütün kapsüllerinin kullanılması ve firmaların tütünden vazgeçmemesi de elektronik sigara kullanarak tütünün tadını alamayıp bırakan kimseler için bir avantaj oluşturur. Eğer sizler de sigarayı bırakmaya uğraşan bir insan iseniz ancak sigaranın vermiş olduğu o tattan vazgeçemiyor iseniz bu ürünü kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşın.